Referencie

Sú veci, za ktoré cítim obzvlášť veľkú vďačnosť. Spolupráca s MMP je jednou takou vecou. Poskytuje mi odpovede a tým i uvedomenia mnohého podstatného o vlastnom podnikaní, o sebe samom. Ďakujem Alene Mazánovej za jej vnímavý prístup k človeku a podnikaniu ako zmysluplnej časti života.

Za takmer 15 rokov podnikania som mal možnosť pracovať s viacerými grafickými štúdiami. Pochopil som, že šikovných ľudí je v tejto branži na Slovensku dosť. Od založenia kliniky MEDANTE v roku 2013 však pracujem už len s jedným kreatívnym tímom. MMP je pre mňa dokonale vyvážený tím ľudí milujúcich to, čo robia. Ich komplexný a vnímavý prístup, otvorené napojenie na kreatívu ma ponecháva uvoľneným a nadšeným pri akomkoľvek novom zadaní. MMP nie je len tím šikovných grafikov. Ich kvality sú obohatené najmä o roly brand konzultanta a kouča, copywritera a číreho zrkadla, ktoré reflektuje späť dialóg s klientom a tým spoločne dosahujeme konkrétne prevedenia mojich počiatočných predstáv. Sú schopní navnímať moje potreby, tak ako sa mi to zatiaľ na Slovensku nestalo s nikým iným. Oceňujem ich schopnosť načúvať a čítať medzi riadkami. Mám rád kvalitu a som presvedčený, že forma komunikácie, s ktorou mi MMP pomáha je pre celkovú úspešnosť projektov dôležitá.

Zásadnou pridanou hodnotou MMP je schopnosť najprv pochopiť klientov biznis, to čo jeho značka predstavuje a potom do práce vkladať "ducha" klientovho podnikania. Preto sú MMP  výstupy komplexné. MMP je pre mňa jednoducho výborné skĺbenie hĺbavého empatického prístupu a sviežej inšpirujúcej kreatívy. Spolieham sa na nich ako na moju vyladenejšiu a omnoho šikovnejšiu verziu seba samého.

Michal Andrejco, 
zakladateľ a generálny riaditeľ 1. Kliniky celostnej medicíny MEDANTE 
prezentér, life&business kouč

Dlhodobo sa nám nedarilo jasne zadefinovať marketingovú stratégiu. Od začiatku našej existencie uprednostňujeme firemnú ideu, že zákazník dostane vždy viac ako očakáva. Myslím, že tieto ciele sa nám podarilo napĺňať pomocou vysoko profesionálneho pracovného tímu, pomocou najmodernejšieho softwarového a technologického vybavenia.

Problémom zostával fakt, že sme tieto rozdiely medzi nami a konkurenčnými firmami nevedeli komunikovať bežnými marketingovými kanálmi ešte pred tým, ako si zákazník náš produkt zakúpil. Z tohto pohľadu si veľmi cením spoluprácu s firmou MMP. Ich tím dokázal navrhnúť veľmi nápaditú koncepciu vizuálnej komunikácie. Ich návrh nesie jasne definované posolstvo bez potreby využitia superlatívov, mätúcich klišé odkazov alebo nevhodného zveličovania. Oceňujem aj výborné grafické nápady a zvládnutie nenásilnej implementácie navrhnutého vizuálu na náš web, ktorému sa museli prispôsobovať.

„MMP je rozdiel.“

 

Peter Záhumenský

spolumajiteľ ZAMA Interiér

Hello Miro,

I am very satisfied about it: the assembly of photos and text is very nice, surprisingly nice.

Best regards,

Stéphane Cheval

D&V France

Štúdio MMP sprevádza našu firmu od r. 2008. Vtedy nám začali kreatívci z MMP stvárňovať naše "betónové procesy". Corporate design Klartec spol. s r. o. sa im vydaril. Obe naše logá sú moderné, u klientov pútajú pozornosť aj bannery, zakladače, vizitky, brožúry, tiež grafický dizajn našich inzerátov. Betónu štúdio vdýchlo romantiku v podobe neprehliadnuteľného katalógu našej zámkovej dlažby TERRABELLA a prírodu ochraňujúceho imidžového katalógu našich prefabrikovaných výrobkov Klartec. Význam viacročnej spolupráce s firmou MMP spol. s r. o. vidíme aj v tom, že ich pracovníci už dobre poznajú filozofiu našej firmy a ponúkajú nám vystihujúce dizajnérske riešenia. Kreativita MMP našu značku obrodila, naďalej napomáha nášmu marketingu, zviditeľňuje nás. Firemnú značku zverujeme štúdiu MMP už pravidelne pri nových požiadavkách na komunikáciu s klientami.      

Mgr. Mária Karlubíková
konateľka, Klartec, spol. s r.o.

S firmou MMP mám výborné osobné skúsenosti, naše firmy spolupracujú už niekoľko rokov. Vysoká kvalita služieb, profesionálnosť, promptnosť a kreativita ľudí z firmy MMP priniesla svoje výsledky nielen v podobe väčšieho počtu nových klientov estetickej kliniky Tomar, ale aj v budovaní lepšej značky. Vždy sa vedeli prispôsobiť mojim požiadavkám a dokázali ponúknuť efektívne a kreatívne riešenia. Vážim si ich maximálne profesionálny a ľudský prístup. Najmä z týchto dôvodov odporúčam práve firmu MMP.

MUDr. Adriana Tomekováprimárka a majiteľka
Laserová a dermatologická klinika Tomar

loading page